piątek, 6 czerwca 2014

Zapowiedź: Hopeless - Colleen Hoover


Premiera: 18 czerwca 2014


Autor: Colleen Hoover
Tytuł: Hopeless
Wydawnictwo: Otwarte


MOJA RECENZJA


To, czego szukasz, może okazać się tym, przed czym starasz się uciec.

Już niedługo, 18 czerwca, nakładem Wydawnictwa Otwartego ukaże się książka Hopeless Colleen Hoover.
To jedna z najpopularniejszych na świecie książek w kategorii New Adult. O jej fenomenie najlepiej świadczy liczba wpisów na portalu GoodReads.com – ponad 100 tys. ocen i 12 tys. recenzji!Czasem odkrycie prawdy może odebrać nadzieję szybciej niż wiara w kłamstwa.

To właśnie uświadamia sobie siedemnastoletnia Sky, kiedy spotyka Deana Holdera.
Chłopak dorównuje jej złą reputacją i wzbudza w niej emocje, jakich wcześniej nie znała. W jego obecności Sky odczuwa strach i fascynację, ożywają wspomnienia, o których wolałaby zapomnieć. Dziewczyna próbuje trzymać się na dystans – wie, że Holder oznacza jedno: kłopoty. On natomiast chce dowiedzieć się o niej jak najwięcej. Gdy Sky poznaje Deana bliżej, odkrywa, że nie jest on tym, za kogo go uważała, i że zna ją lepiej, niż ona sama siebie. Od tego momentu życie Sky bezpowrotnie się zmienia.

Hopeless to znacznie więcej niż romans nastolatków. Dotyka trudnych tematów, odległych wspomnień i cierpienia tak potwornego, że zostało wyparte z pamięci.O autorce:

Colleen Hoover jest jedną z najpopularniejszych obecnie amerykańskich autorek z nurtu New Adult. Napisała między innymi: Losing Hope, Finding Cinderella, Slammed, Point of Retreat, This Girl.Powieść polecają...

Powieść polecają Marzena Rogalska (dziennikarka), Basia Kurdej-Szatan (aktorka), Maria Rotkiel (psycholog) oraz Eliza Wydrych-Strzelecka „Fashionelka” (blogerka). Książka podbija serca polskich czytelników, niektóre ich opinie zostały zamieszczone na trzech pierwszych stronach Hopeless. Na dodatek, co niezwykle mnie ucieszyło, jestem jedną z tych osób (co mi tam, pochwalę się!). Sam taki pomysł bardzo mi się spodobał i zapewne sprawił trochę (lub wiele ^^) radości pewnym osobom. Otworzyć książkę i zobaczyć na pierwszej stronie swoje nazwisko oraz krótką rekomendację... to bardzo przyjemne uczucie!

To chyba byłoby na tyle ode mnie. Jeszcze raz serdecznie polecam tę książkę, naprawdę warto ją przeczytać. Gdy dostałam swój egzemplarz, aż musiałam go przytulić! Mam nadzieję, że oczekujecie z niecierpliwością tej premiery :)Pozdrawiam,
Tris


6 komentarzy:

 1. Książka zapowiada się bardzo, bardzo interesująco. Z chęcią przeczytam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie rzucił mi się adres Twojego bloga w oczy, gratuluję ;)). Takie polecanki blogerskie (zwłaszcza tych osób, których opinie czytam) bardziej przemawiają do mnie niż recenzje znanych ludzi z showbiznesu. A "Hopeless" uwielbiam, co prawda nie tuliłam, ale nic straconego :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ostatnio trafiłam na nią w necie i zainteresowała mnie z opisu, już się nie mogę doczekać mam ochotę ją przeczytać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jena z lepszych powieści, jakie miałam przyjemność przeczytać

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie mogę się jej doczekać po tych wszystkich pochwałach!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale mi się marzy ta książka...

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...