środa, 21 maja 2014

Percy Jackson i bogowie olimpijscy: Przewodnik po świecie herosów - Rick Riordan
To co Percy'ego wyróżnia, nie ujawniło się natychmiast, ale zaczęło sprawiać kłopoty, kiedy skończył dwanaście lat. Od tego czasu przytrafiały mu się dziwne przygody. Był atakowany przez potwory i zaprzyjaźnił się z satyrem. A to dopiero początek. Kiedy dotarł do Obozu Herosów, otwarł się przed nim nowy świat…


"Przewodnik po świecie herosów" jest krótką książką, w której znajdziemy podstawowe informacje o świecie i bohaterach występujących w serii Percy Jackson i bogowie olimpijscy oraz wiele ilustracji z tym związanych. Ta licząca jedynie sto pięćdziesiąt stron publikacja jest podzielona na osiem części zatytułowanych: Percy Jackson, Życie w Obozie Herosów, Bogowie i duchy przyrody, Bestie i potwory, Labirynt, Podziemie, Boski magazyn i Kompendium. Poza różnymi faktami oraz grafikami pojawiają się liczne cytaty z serii o Percym. Książka ta jest porządnie wydana – w twardej oprawie z dwuwymiarowymi obrazkami na okładce i śliskim, grubym papierem w środku.


Cała recenzja na:  


http://nastek.pl/recenzje/10645,Przewodnik-po-swiecie-herosow-recenzja


 

7 komentarzy:

 1. Tylko czekam aż wpadnie w moje ręce ;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej, przepraszam za problemy z wiązane z szablonem, jest to wina imageshacka. Tutaj pobierzesz nowy szablon z działającym tłem, który musisz wgrać tak samo, jak poprzedni (jeżeli masz jakiś przezroczysty nagłówek, możesz go usunąć).

  http://hostuje.net/file.php?id=fed026226ee4a27c418222c51c51fe18

  OdpowiedzUsuń
 3. Jako, że nie jestem fanką Percy'ego to raczej nie przeczytam ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Och, uwielbiam Percy'ego! Ale po ten dodatek raczej nie sięgnę i w sumie też nie do końca rozumiem, po co w ogóle został wydany, skoro nie wnosi nic nowego.
  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie przepadam za tym dodatkiem, chociaż Persiaka uwielbiam c;

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo interesujący blog. Ja również prowadzę bloga z opowiadaniami i recenzjami książek. Może wpadniesz i podzielisz się swoim doświadczeniem? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...