czwartek, 27 lutego 2014

Zapowiedzi wydawnictwa Dreams


Premiera: 7 marca 2014 r.

Tytuł: Dopóki śpiewa słowik
Autor: Antonia Michaelis
Ilość stron: 416


Jari ma osiemnaście lat i w porównaniu z najlepszym przyjacielem, Mattim, jest nieporadny w kontaktach z dziewczętami. Nic dziwnego. Żył dotąd w uporządkowanym świecie stałych norm i krochmalonych koszul – brakuje mu doświadczenia. To wszystko zmienia się, gdy spotyka Jaschę. Ta wywierająca niezwykłe wrażenie dziewczyna prowadzi go ze sobą do domu w samym środku leśnej pustelni. Tam Jari odkrywa świat piękna, finezyjnych ornamentów i zmysłowego upojenia. Ale wkrótce okazuje się, że Jascha skrywa pewną tajemnicę. I że za pięknymi złudzeniami kryje się porażająca prawda. Dom na odludziu. Błądzący wędrownik. Las, skrywający zbyt wiele grobów. I niebezpieczeństwo, które wychodzi poza granice wyobrażeń.Premiera: 28 luty 2014 r.

Tytuł: Grzywą malowane
Autor: Agata Widzowska-Pasiak
Ilość stron: 192


Kontynuacja powieści "Koń na receptę”.
Kolejne przygody Jagody i grupy dzieci, spędzających wakacje w Dąbrówce, widziane oczami nowej bohaterki, Gai.
W okolicy dzieją się niezwykłe rzeczy: inwazja królików, podejrzane ucieczki koni i innych zwierząt gospodarskich, dziwne malunki na murach Starego Młyna, muzyka dobiegająca z lasu i przemykająca postać Czarnego Maxa. To tylko niewielka część pasjonujących wydarzeń, które sprawiają, że dzieci ponownie jednoczą siły, aby rozwikłać tajemnicę białej klaczy i kolorowych koni.
Premiera: 28 luty 2014 r.

 Tytuł: Gapiszon i wędzone morze
Autor: Bohdan Butenko
Ilość stron: 40


Kolejne przygody Gapiszona, jednego z najsłynniejszych polskich bohaterów komiksowych, którego wiele perypetii adaptowanych było przez Telewizję Polską w paśmie Wieczorynki. Tym razem Gapiszon poszukuje wędzonego morza, marząc o wielkich połowach!
Wędzone morze? Gdzie to jest?... Spytaj Gapiszona!http://dreamswydawnictwo.pl/zapowiedzi/dopoki-spiewa-slowik,produkt107/


5 komentarzy:

 1. Interesuje mnie "Dopóki śpiewa słowik", ale oprócz zapowiedzi takiej jak u Ciebie, nigdzie nie mogę znaleźć żadnych informacji o tej książce. No cóż, przyjdzie mi poczekać jeszcze tydzień na premierę. Chyba że ktoś zdobył przedpremierowo, to proszę o info

  OdpowiedzUsuń
 2. "Dopóki śpiewa słowik" zapowiada się interesująco ;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dopóki śpiewa słowik brzmi dość intrygująco, ale poczekam na recenzje i nieco więcej mówiący opis ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dopóki śpiewa słowik!! Chyba moje nowe Must have :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też się pozachwycam "Dopóki śpiewa słowik". Trudno nie być ciekawą tej lektury po przeczytaniu "Baśniarza" Michaelis, który całkowicie mnie oczarował i wciągnął swoim bajkowo-mrocznym światem, a podejrzewam, że jej najnowsza książka też zostanie utrzymana w właśnie takim klimacie.
  www.szept-stron.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...